Sık Sorulan Sorular


Merhaba, öncelikle bilinmesi gereken en önemli şey buradan alacağınız numaralar TEK KULLANIMLIK olup ikinci SMS asla gelmez.
İkinci olarak bilinmesi gereken şey numaraonay.com bir Operatör/Sağlayıcı olmamakla beraber Yurtdışından alınan tek kullanımlık SMS veren Sanal Numaraların tedarikçisidir.

Alınıp kullanılan numaralardan tamamen kullanıcı sorumludur. Siteye üye olmadan önce lütfen Üyelik Sözleşmesini okuyunuz. 😊

Nasıl Kullanılır ?

Kullanımı kolay ve işlevsel panel aracılığıyla SMS onay kodu tek tıkla karşınızda olacak. Yüklediğiniz online bakiye ile Facebook, Whatsapp, Instagram, Gmail, Papara ve diğer tüm sosyal platformlarda mobil onay işlemi için SMS Onay sitemizi kullanabilirsiniz. Mobil onay alanındaki tecrübe, uygun fiyatlara sunularak müşteri memnuniyeti her geçen gün artmaktadır. Modern arayüz tasarımı ve gelişmiş altyapısıyla ayrıcalığın farkına varacaksınız. Zengin ülke ve servis seçeneği, kolay ödeme ve sürekli cevap alabileceğiniz destek.

Ücretsiz kayıt olun ve ardından üye olarak giriş yapın.

Online ödeme yaparak bakiyenizi sisteme tanımlayınız.

Mobil onay doğrulama işlemi yapmak istediğiniz hizmeti seçin.

Doğrulamanız için gelen kodu kullanın çok basit.


Mobil Onay Nedir ?

Uygun Fiyatlara Mobil Onay

SMS onayı gerektiren Whatsapp, Google, Getir gibi servislerin her birine telefon numaranızı vermek istemeyebilirsiniz. numaraonay.com sayesinde Tek kullanımlık numaralar ile üyeliklerinizi doğrulayabilirsiniz. Üst tarafta bulunan servislerin tamamında mobil onay hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyata numara onay için farklı ülkeler veya Türkiye fiyatlarını karşılaştırınız.

Nasıl bakiye yükleyebilirim? Güvenilir mi ?

Üye panelinde ki "Bakiye Yükle" sayfasından herhangi bir banka & kredi kartınız ile yükleyebilirsiniz.

Güvenli ödeme sistemi olan Weepay Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende ! Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir.
weepay logo

Mobil Sms Onay

En Uygun Fiyatlarla Sms Onay

NumaraOnay.com üzerinden uygun fiyatlara Türkiye numarası alarak mobil onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Örnek olarak Facebook a kayıt olmak için kullanacağınız numara ortalama fiyatı 0,70TL dir.


İstediğim Ülke İçin Stok Yok, Ne Yapa Bilirim ?

Sms Onay İçin Stok Kalmadıysa

Lütfen bakiye yüklemeden önce, alacağınız ülkenin stoklarını kontrol ederek daha sonra ödeme yapınız. mobil onay servisimizde toplu alımlar gerçekleştirilip, stoklar bir anda bitebilir. Bu tarz durumlarda ücret iadesi yapılmaz.


Sms Onay İçin Aldığım Numara Başkasına Satılır Mı?

Alınan numaralar size özel olarak tahsis edilen numaralardır, bir başkasına satılmaz.© 2017-2021 Tüm hakları saklıdır.

numaraonay.com'da bulunan numaralar tamamen SANAL olup fiziksel olarak teslim edilmemektedir. Site üzerinden alacağınız numaralar tek kullanımlıktır. İkinci defa kullanılamaz. numaraonay.com'dan alınan numaralar kullanıcının sorumluluğu altındadır.